Бассейн

Вода во всех своих состояниях полезна человеку, поэтому посещение бассейна загородного комплекса отдыха «Княжий Двор» без сомнения окажется хорошей затеей. Плавание поможет привести в порядок фигуру, снять стресс в конце рабочей недели и укрепить здоровье. Что может быть лучше, чем освежиться в чистой прохладной воде в летнюю жару?

Буквально в 15 минутах езды от Киева, в чистом природном уголке села Княжичи, на территории комплекса «Княжий двор» расположен большой открытый бассейн размером 12х12 метров. А благодаря глубине двух уровней – 1.4 и 2.2 м – наш бассейн заинтересует не только опытных пловцов, но и любителей понежиться на мелководье.

У нас Вам будет так уютно, что Вы просто не захотите с нами расставаться. Наш бассейн включает зону отдыха, новейшие системы очистки воды, а главное – необъятное открытое пространство. Совершенная водная гладь позволит очиститься ото всех накопившихся забот и почувствовать драгоценный вкус свободы и покоя.

Бассейны открыты с 10:00 до 20:00.

Стоимость бассейна:

  Понедельник-Пятница

Суббота-Восресень

Праздничные дни

Взрослые

400 грн./день 500 грн./день

Дети 6-12 лет

200 грн./день 250 грн./день

Дети до 6 лет

бесплатно бесплатно

Аренда полотенца

50 грн./день 50 грн./день

Залог за полотенце

300 грн. 300 грн.

Стоимость бассейна для проживающих в отеле:

  Понедельник-Пятница

Суббота-Восресень

Праздничные дни

Взрослые

300 грн./день 400 грн./день

Дети 6-12 лет

150 грн./день 150 грн./день

Дети до 6 лет

бесплатно бесплатно

Аренда полотенца

бесплатно бесплатно

Залог за полотенце

300 грн. 300 грн.

 


Получить дополнительную информацию или заказать услуги Вы можете по телефонам:
 
+38 (098) 963-48-36

Мы ждем Вас!

 

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ БАСЕЙНОМ

Для того, щоб отримати максимальну користь від водних процедур, необхідно дотримуватися наступних рекомендацій і вимог:

1. Перед входом на територію комплексу «Княжий Двір», а також початком користування басейнами, слід ретельно ознайомитися з даними правилами. Відпочиваючі зобов'язані дотримуватися правила і слідувати рекомендаціям персоналу.

2. Відвідування басейнів дозволено з 10:00 до 20:00.

3. З 20:00 до 10:00 проводиться хімічна і механічна очистка басейнів, знаходитися в них в даний період часу категорично заборонено.

4. Басейн малої глибини підходить для купання дітей, які можуть користуватися басейном тільки в супроводі дорослих. Вся відповідальність за життя і здоров'я дітей, а також їх поведінка покладена на батьків або супроводжуючих осіб.

5. Гості з нестабільним станом здоров'я повинні бути особливо обережними та приймати водні процедури тільки після консультації з лікарем.

6. У басейн заборонено брати, а також користуватися скляним посудом і скляними предметами (шампуні, одеколони, маски для підводного плавання і т.і.), спиртні та безалкогольні напої, продукти харчування.

7. Заборонено споживати їжу та напої біля басейну. Паління дозволено лише в спеціально відведених для цього місцях.

8. Перебування з домашніми тваринами вагою до 4 кг на території басейну дозволено лише за умови їх знаходження в спеціальній сумці або на повідку завдовжки не більше 1 метру.

9. Кожен відвідувач перед входом у воду зобов'язаний ретельно вимити тіло під душем (а також після відвідування туалету). Не допускається втирати в шкіру різні мазі і креми перед купанням.

10. У басейні можна перебувати тільки в чистому костюмі для плавання, що відповідає гігієнічним та естетичним вимогам, не має. блискавок та інших металевих або пластикових вставок, які можуть становити загрозу для здоров'я або безпеки користувача, а також можуть бути причиною пошкодження елементів оснащення басейнів. Діти до 3-х років, які відвідують басейн, повинні бути одягнені в одноразові труси-памперси для купання.

11. Щоб уникнути падіння, пересувайтеся по території басейну обережно. Заборонено бігати, штовхатися і грати на території басейну, кричати, лихословити, загрожувати життю і здоров'ю інших відпочиваючих, ображати своїми діями і словами персонал комплексу.

12. Перед спуском в басейн необхідно зняти взуття. Для спуску в чашу басейну необхідно користуватися сходами. Опускатися потрібно не поспішаючи. Не допускається потрапляння в воду сторонніх предметів - це може вивести з ладу обладнання басейну.

13. Адміністратор/охоронець/рятувальник комплексу мають право робити зауваження відпочиваючим, які порушують дані правила, а також мають право вимагати покинути басейн і викликати правоохоронні органи в разі необхідності.

14. Кожен гість несе особисту відповідальність за стан свого здоров'я під час відвідування басейну і за здоров'я своїх дітей.

15. За речі, які залишені без нагляду, адміністрація відповідальності не несе.

16. Не займати чужих речей, які знаходяться на лежаках.

 

17. За псування устаткування басейну та інвентарю стягується плата в розмірі його вартості, витрат із закупівлі та встановлення.

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ

Ø Перебувати у воді у верхньому одязі і вуличному взутті, в нижній білизні, а також оголеними

Ø Залишати без нагляду дітей

Ø Справляти природні потреби в басейні

Ø Стрибати з бортів в басейн 

Ø Вносити на територію басейн або ставити на бортик скляний посуд і скляні предмети (шампуні, одеколони, маски для підводного плавання і т.і.), спиртні та безалкогольні напої, продукти харчування

Ø Забороняється відвідування басейну в стані алкогольного, наркотичного та токсичного сп'яніння

Ø Палити в басейні або на території навколо басейнів (паління дозволене лише в спеціально відведених місцях)

Ø Перебування з домашніми тваринами вагою понад 4 кг. Перебування з домашніми тваринами вагою до 4 кг на території басейну дозволено лише за умови їх знаходження в спеціальній сумці або на повідку завдовжки не більше 1 метру.

Ø Жувати жувальну гумку та вживати їжу в басейні або біля нього

Ø Відвідувати басейни особами з інфекційними і шкірними захворюваннями, з наявними на тілі пластирами, бандажами

Ø Займати лежаки під час відсутності на басейні

Ø Залишати речі без нагляду

Ø Користуватися басейнами під час грози

      Ø Виводити з ладу обладнання басейнів та інвентар (за псування устаткування басейнів та інвентарю стягується плата в розмірі його вартості, витрат по закупівлі          та встановленню)

Киевская область,
Броварской район,

с. Княжичи,
ул. Стогния, 39-39a

+38 (098) 963-48-36